Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.95 кг |
| Висота | 389 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 458 мм |
| Інтерфейси | карта Micro SD |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | 3D принтер |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴







