Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Вага | 20 кг |
| Висота рульової стійки | 127 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 8 год |
| Заднє гальмо | Електричний (регенеративний) |
| Кількість коліс | 2 |
| Потужність двигуна, Вт | 400 |
| Переднє гальмо | Механічний (барабан) |
| Размер колеса [дюймы] | 10 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 700 ₴









