Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 83 Вт |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | RCA |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 13.1 кг |
| Висота | 711 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 1225 мм |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Яскравість | 1300 cd/m² |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400 x 300 мм |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 440 ₴









