Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 453 мм |
| Глибина | 170.7 мм |
| Ширина | 612.5 мм |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Мова меню | Англійська, Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴





