Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | OLED |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Мова меню | Український |
| Інтерфейси | |
| Версія USB | 3.2 |
| Вхід/Вихід | USB, HDMI, DisplayPort |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB Type A | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 585.9 мм |
| Глибина | 278.7 мм |
| Ширина | 784.1 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 1500000 |
| Кількість кольорів екрану | 1.07 млн. кольорів |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 275 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000 |
| Роздільна здатність екрана | 3440х1440 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г) | 7841x3583x1671 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 160 ₴









