Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 11.1 кг |
| Висота | 711 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Ширина | 1226 мм |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Контрастність хххх:1 | 5000 |
| Звук | |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 200 x 300 мм |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Слот CI, Цифровий оптичний вихід |
| Звукова система | Dolby Atmos |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 300 ₴











