Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 63 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 467 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 716 мм |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Звук | |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dolby Digital/Digital+ | Да |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Вихід на навушники, Слот CI, Цифровий оптичний вихід |
| Звукова система | Dolby Digital Plus |
| Підтримка HDR | Так (HDR10, HLG) |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 040 ₴







