Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Об'єм духової шафи | 68 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 31.4 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Таймер | Так |
| Термостат | Так |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Керамічна емаль |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | сріблясто-чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 480 ₴










