Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB |
| Лоток подачі | 100 стор. |
| Операційна система | Windows |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 43.5 дБ |
| Формат паперу | А4, А5 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 152 мм |
| Глибина | 304 мм |
| Ширина | 449 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 4800 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані системи | Mac OS X 10.13, Mac OS X 10.7 |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 5.7 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 9.9 ст./хв |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴






