Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Вага | 24.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рульової стійки | 102.7 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 6.5 год |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальний ухил місцевості | 20 |
| Размер колеса [дюймы] | 10 |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 000 ₴











