Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.44 м |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дифузор | Да |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Потужність фена | 1400 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип | Фен |
| Тип керування | Механічний |
| Холодне обдування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 040 ₴







