Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 458 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 389 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | 3D принтер |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 300 ₴




