Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Тип прибирання | Суха |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 (кг) |
| Час роботи на низькій потужності (хв) | 60 |
| Висота | 1130 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Додаткова комплектація | Насадка-щітка для меблів | Цукрова насадка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Нове |
| Тип | Вертикальний + спортивний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 266 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 700 ₴





