Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 145 бар |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 588 мм |
| Глибина | 414 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 910 ₴






