Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Кріплення на стіну | Так |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Розміри | |
| Вага | 11.8 кг |
| Висота | 651 мм |
| Глибина | 571 мм |
| Ширина | 1121 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Англійська |
| Зображення | |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 x 200 мм |
| Вхід/Вихід | CI слот, HDMI, RJ45, USB, Цифровий оптичний вихід |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 060 ₴









