Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Інтерфейси | USB |
| Лоток подачі | 100 стор. |
| Лоток прийому | 31 стор. |
| Операційна система | Mac OS |
| Особливості | Друк на фотопапері |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 15 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 33 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А4, А6, А5 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 179 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1440 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 5760 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1440 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 5760 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Максимальна роздільна здатність друку | 1200 x 2400 |
| Підтримувані системи | Mac OS |
| Роздільна здатність під час сканування | 1200 x 2400 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 000 ₴










