Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 28.3 кг |
| Висота | 856 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Ширина | 1445 мм |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український, Англійська |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, NTSC, SECAM |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Для супутникової антени, Слот CI, Цифровий оптичний вихід |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 280 ₴











