Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Ethernet, USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 30 ст./хв |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 392 мм |
| Глибина | 453 мм |
| Ширина | 464 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | білий і чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 100 ₴




