Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | USB |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 603 мм |
| Глибина | 311 мм |
| Ширина | 715 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 33 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Да |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Розмір пікселя | 0.18 мм |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 300 ₴










