Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Операційна система | Google TV |
| Споживана потужність | 127 Вт |
| Стан | Відновлене |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 34.3 кг |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 59 мм |
| Ширина | 1670 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Функції | |
| Підтримувані формати | AVI, Xvid, JPEG, MP3, WMA |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український, Німецький, Китайський, Іспанська, Англійська |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dolby Atmos | Да |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 300 × 300 |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Слот CI, Цифровий оптичний вихід, композитний |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Частота розгортки | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 000 ₴










