Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 29 ст./хв |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 69.3 дБ |
| Формат паперу | А4, А6, А5 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір, Факс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Висота | 368 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 2400 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Підтримувані системи | Linux, Mac OS X 10.12, Windows 10, Windows 11, Windows 8.1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 360 ₴











