Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alessi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴





