Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 6 |
| Споживана потужність | 2470 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичні програми | 6 |
| Максимальна температура | 240 °C |
| Призначення | Побутове |
| Оглядове віконце | Немає |
| Функція автовимкнення | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 199 ₴







