Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 47 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 153 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 268 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 6452 |
| Стан | Нове |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 310 ₴





