Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Мова меню | Англійська, Український, Німецький |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Версія USB | 3.2 |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | USB, HDMI, DisplayPort |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Висота | 428 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 817 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 80000000 |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 44 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Да |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку | 2 x 5 Вт |
| Пульт ДК | Немає |
| Роздільна здатність екрана | 3440х1440 |
| Тип | Монітор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 599 ₴










