Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Зарядний пристрій | Так |
| Робоча ширина насадки | 280 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 126 (кг) |
| Час заряджання | 180 год |
| Час роботи від акумулятора | 100 год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 126 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Резервуар для брудної води | 0.15 мл |
| Стан | Нове |
| Тип | віконний пилосос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴






