Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alienware |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 26.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Версія USB | 3.2 |
| Вхід/Вихід | USB, DisplayPort, HDMI |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 359 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Ширина | 609 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 1500000 |
| Кількість кольорів екрану | 1.07 млн. кольорів |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 27.6 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Іспанська, Український, Німецький, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Да |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Тип | Монітор |
| Частота зміни кадрів | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 100 ₴







