Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.9 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 332 мм |
| Глибина | 396 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 7,5 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴


