Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 15.2 кг |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Ширина | 1231 мм |
| Функції | |
| Захист від дітей | Так |
| Таймер сна | Так |
| Мова меню | Український |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 910 ₴





