Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Кількість роз'ємів DisplayPort | 2 |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 1.4 |
| Вхід/Вихід | USB, HDMI, USB Type-C, DisplayPort |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 10.1 кг |
| Висота | 428 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Ширина | 715 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Кількість динаміків | 2 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 200 ₴









