Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 |
| Область застосування масажера | Ступні |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Тип | Масажер для ніг |
| Функціональність масажера | Масаж шиацу |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴







