Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм мийки | 8 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34.9 кг |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість підключення до гарячої води | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Споживання води | 10.5 л |
| Програми мийки | |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Стандартна програма | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 200 ₴






