Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Вид товару | Проектор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, HDMI, USB |
| Клас пристрою | Ультрапортативний |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Тип матриці | DLP |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 119 мм |
| Глибина | 108 мм |
| Ширина | 161 мм |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Світловий потік | 400 лм |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Лампа | |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 200 ₴






