Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Вага | 0.67 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 127 мм |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Товщина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Аудіовихід/Навушники |
| Процесор | Apple М4 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Стан | Нове |
| Колір | Silver |
| Ширина | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 800 ₴





