Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | ANT Plus, Bluetooth |
| Операційна система | Garmin OS |
| Особливості | Пиловологозахищений корпус, Будильник, GPS |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Рівень водостійкості | 10 АТМ |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07 (кг) |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 45 |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Стан | Нове |
| Товщина | 16.2 мм |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремішка | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 399 ₴









