Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 9 кг |
| Сушіння за часом | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка сушка | Так |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Інвертор | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Кількість програм сушіння | 15 |
| Об'єм барабану | 9 л |
| Відстрочка старту | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Програма парового сушіння | Ні |
| Програма сушіння для синтетики | Так |
| Програма для сушіння бавовни | Так |
| Скляні дверцята барабана | Так |
| Сушка делікатних речей | Так |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Керування з моб. пристроїв | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 899 ₴










