Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | webOS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Цифровой оптический аудиовыход, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 21.6 кг |
| Висота | 838 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Ширина | 1454 мм |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Німецький, Іспанська, Український, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 300 x 300 мм |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Частота розгортки | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 200 ₴










