Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота | 559 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Ширина | 957 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Функції | |
| Мова меню | Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 200 × 200 мм |
| Вхід/Вихід | Anynet +, Ethernet (LAN), HDMI, USB |
| Настінне кріплення | Да |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 499 ₴






