Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Лампа | |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Зображення | |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | 1x 3,5-мм роз'єм, 1x VGA |
| Стан | Нове |
| Тип | Мультимедійний проектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 000 ₴











