Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 18 років |
| Кількість деталей | 1040 шт. |
| Серія LEGO | Ideas |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴





