Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alienware |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Версія USB | 2.0 |
| Вхід/Вихід | USB, DisplayPort, HDMI |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 6.56 кг |
| Висота | 361 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 805 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кількість кольорів екрану | 1.07 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Да |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Роздільна здатність екрана | 3440х1440 |
| Стан | Нове |
| Тип | Монітор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 299 ₴





