Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лінійки | PlayStation |
| Стан | Новий |
| Тип приставки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 216 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Ethernet | 10/100/1000 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Вага | 3.1 (кг) |
| Висота | 388 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Жанр гри | Екшн |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Платформа | Sony Playstation 5 |
| Процесор | 8 ядер AMD Zen 2 — до 3,9 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Тип процесора | 8 ядер AMD Zen 2 — до 3,9 ГГц |
| Колір корпусу | білий і чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 700 ₴





