Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 59 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| VPN | + |
| Вага | 461 (кг) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350 ₴





