Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | E |
| Загальний об`єм | 497 л |
| Об'єм морозильної камери | 209 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 142 кг |
| Висота | 1787 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Ширина | 835 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Генератор льоду | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Подача холодної води | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Енергоспоживання | 314 кВт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кліматичний клас | T |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Стан | Нове |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | темний графітовий матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 000 ₴










