Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка для паркету |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип | Пилосос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 280 ₴







