Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор рівня води | Так |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Темно-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴







