Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujifilm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 6.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 306 (кг) |
| Висота | 12.2 мм |
| Тип фотоапарата | миттєвого друку |
| Ширина | 10.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴








