Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet |
| Вхід/Вихід | 3 x HDMI 2.1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 10.9 кг |
| Висота | 716 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Ширина | 1234 мм |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Німецький, Іспанська, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 200x400 мм |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Частота розгортки | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 500 ₴








