Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujifilm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Товщина | 63 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована лампа | Да |
| Вага | 0.49 (кг) |
| Особливості | 10 плівкових ефектів, 6 стилів плівки, Автоспуск, Вбудоване дзеркало для селфі, Вихід для штатива, Друк фотографій зі смартфона, Сумісність із додатками |
| Стан | Нове |
| Тип фотоапарата | миттєвого друку |
| Фокусна відстань об'єктива | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 100 ₴











