Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XGIMI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 136 мм |
| Довжина | 218 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Лампа | |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Виходи | HDMI | USB-роз'єм |
| Клас якості | Original |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Тип | Проєктор |
| Тип техніки та обладнання | Проєктор |
| Формат зображення | 4:3, 16:9, 16:10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 300 ₴







